Hodnocení obchodu

5,0 729 hodnocení
5
714x
4
6x
3
4x
2
1x
1
4x
Nevyplňujte toto pole:
MH Avatar autora Markéta Hromádková | 8.4.2024
IM Avatar autora Ivana Mikulicová | 4.4.2024
Mám teprve chvíli a ještě nemohu úplně hodnotit výsledek. Ale při prvním použití světla na má bolavá záda, jsem cítila příjemné mravenceni a nemohla jsem v noci spát, protože jsem byla plná energie. Už vím, že nemůžu se světlem pracovat po 16 hodině, protože ta energie prostě ve mě zůstává. Jak říkáte v návodu, používat raději ráno a dopoledne, přesně tak. Takže jsem spokojená a doufám, že i léčebný efekt se po nějaké době dostavi. Rozhodovala jsem se asi rok, zda koupit váš výrobek, hodnotila jsem i s jinými výrobky co jsou na trhu. Zvítězil váš a nelituji. Přeji, ať se dal váš výrobek zdokonaluje.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 5.4.2024
Mockrát děkujeme za úžasnou recenzi, Ivano! :) Velice nás těší, že jsme si zasloužili vaši důvěru a že jste ráda, že jste se rozhodla právě pro nás. :) Pokud budete potřebovat s čímkoliv dalším poradit nebo pomoci, či sdílet další zpětnou vazbu, jsme tu pro vás! Děkujeme za vaši důvěru ať vám terapie červeným světlem přináší spoustu pozitivních benefitů. ♥
PP Avatar autora Peter Pikáli | 4.4.2024
Super produkt
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 5.4.2024
Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, Peter. Moc si toho vážíme! :) Máme radost, že jste s naším produktem spokojen. :) Pokud budete potřebovat jakkoliv pomoci nebo poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás!
JJ Avatar autora Jarmila Jurečková | 4.4.2024
SM Avatar autora Stanislav Maňas | 2.4.2024
Vše v pořádku.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 3.4.2024
Stanislave, moc vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu, udělala nám radost. :) V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme. :)
DL Avatar autora Dokoupilová Lucie | 1.4.2024
JD Avatar autora Jan Drápal | 1.4.2024
MM Avatar autora Michal Monawech | 28.3.2024
PJ Avatar autora Petra Janotíková | 27.3.2024
VB Avatar autora Veronika Bejlková | 25.3.2024
Rychlé dodání, příjemná komunikace. Mito light je skvělý, s potěšením užívám každý den a jsem moc spokojená. Velmi mi pomáhá s uzdravením kůže a nabíjí pozitivní energií.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 25.3.2024
Veroniko, moc děkujeme za krásnou recenzi! Jsme moc rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání, komunikací a především s vaším zařízením. :) Máme velkou radost, že vám terapie červeným světlem přináší pozitivní výsledky a každodenní dávku pozitivní energie. ♥ Pokud byste kdy měla jakékoli otázky, nebo potřebovala s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás! :)
VB Avatar autora Veronika Bejlková | 25.3.2024
JH Avatar autora jana hamzova | 22.3.2024
Obchod na jedničku, komunikace výborná, když máte nějakou otázku ochotně Vám odpoví na dotaz. Co se týká samotného produktu určitě na některé oblasti těla pomáhá některé potřebují delší užívání, není to hned. Na lampu chybí stojan to je jediná nevýhoda produktu.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 25.3.2024
Mockrát děkujeme za vaši recenzi a pozitivní slova, Jano. Jsme velice rádi, že se vám náš přístup k zákazníkům líbí a jste s námi takto spokojena. :) Moc si ceníme vašeho upřímného hodnocení benefitů, které pociťujete. Máte naprostou pravdu, že benefity mohou být pozorovány velmi individuálně a u každého se projeví za jinak dlouhou dobu. :) Pokud dáváte přednost stojanu pro vaši žárovku, můžete použít jakoukoliv lampu nebo lustr, kde je závit typu E27, vstupní napětí AC 100-240 V a minimální příkon 18 W. Také je nutno ověřit velikost stínidla. Je třeba zvolit takovou lampu, u níž je stínidlo větší než průměr žárovky, což je 12,1 cm. Toto řešení by mělo zpříjemnit vaše světelné terapie, aniž byste musela žárovku držet v ruce. :) Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro vás! :)
BN Avatar autora Barbora Nováková | 21.3.2024
JC Avatar autora Josef Chrástecký | 21.3.2024
TP Avatar autora Tomáš Poul | 19.3.2024
Spokojenost s brýlemi.Použivám k počítači a mobil.Menši únava očí.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 20.3.2024
Tomáši, moc děkujeme za vaši zpětnou vazbu, udělala nám radost. :) Budeme moc rádi, když se s námi po nějaké době podělíte o své další zkušenosti! V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Jsme zde pro vás! :)
OK Avatar autora Olga Kroftová | 18.3.2024
ĽK Avatar autora Ľubomír Koreň | 18.3.2024
najviac, super komunikácia, podpora, kvalitné produkty
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 18.3.2024
Moc vám děkujeme za takto krásnou zpětnou vazbu, Ľubomír. Máme obrovskou radost, že jste s námi po všech stránkách takto spokojen! :) Pokud byste v potřeboval jakkoliv znovu pomoci nebo poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás! :)
Avatar autora Romana Černovická | 18.3.2024
jsem velmi spokojena , rychlé dodání a světlo je pro mě příjemná relaxace
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 18.3.2024
Děkujeme za pozitivní recenzi, Romano! :) Máme velikou radost, že jste byla spokojena s rychlým vyřešením objednávky a produkt vám přináší příjemnou relaxaci. Pokud pro vás můžeme udělat cokoliv dalšího, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás! :)
D Avatar autora Denisa | 15.3.2024
Maximalna spokojnost
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 15.3.2024
Denisa, moc děkujeme za vaši zpětnou vazbu, udělala nám radost. :) V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Jsme zde pro vás a rádi vám s čímkoliv pomůžeme. :)
IT Avatar autora Iryna Tustanivska | 14.3.2024
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz