Hodnocení obchodu

5,0 462 hodnocení
5
457x
4
3x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
ŠV Avatar autora Štefan Valigurský | 22.2.2023
Naprostá spokojenost jak termínem , tak i kvalitou dodávky . Komunikace s obchodem excelentní i po stránce zodpovězení dotazů. Rovněž přístroj funguje nad očekávání co do účinků i rychlosti jejich účinků
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 1.3.2023
Štefane, mnohokrát vám děkujeme za takto krásnou recenzi. Moc nás těší, že terapie červeným světlem předčila vaše očekávání a že vnímáte vaši zkušenost s MITO LIGHT takto pozitivně, to je přesně náš cíl. :) My pro vás samozřejmě nadále zůstáváme k dispozici, a tak se na nás kdykoliv můžete obrátit, rádi s čímkoliv pomůžeme.
MS Avatar autora Martin Sedlák | 19.2.2023
M Avatar autora Mira | 17.2.2023
Max spokojenost, bleskové dodání.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 17.2.2023
Velice vám děkujeme za milou recenzi, Míro! Vaše spokojenost je u nás na prvním místě, a tak se na nás určitě kdykoliv obraťte, budeme-li vám moci s čímkoliv pomoci, jsme tu pro vás! :)
PK Avatar autora Pavel Körber | 16.2.2023
GM Avatar autora Gabriela Malčíková | 15.2.2023
PV Avatar autora Patricie Vachutkova | 14.2.2023
Obchod funguje bez problémů. mohu jen doporučit.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 17.2.2023
Moc vám, Patricie, děkujeme za vaše pozitivní hodnocení nákupu u nás! Jsme velice rádi, že jste takto spokojena a také moc děkujeme za doporučení. Prosím, neváhejte se na nás v případě jakýchkoliv dotazů obrátit, jsme tu pro vás a rádi s čímkoliv pomůžeme. :)
Avatar autora MUDr. Mária Šabová | 14.2.2023
MT Avatar autora Michaela Tilton | 13.2.2023
Skvělý produkt a příjemné jednání obchodu. Doporučuji.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 17.2.2023
Michaelo, mnohokrát vám za vaše milá slova děkujeme. Vaše zpětná vazba je pro nás obrovskou odměnou a motivací k udržování jen té nejvyšší kvality našich výrobků i služeb. :) Kdyby vás v budoucnu napadlo cokoliv, s čím bychom vám mohli pomoci, ozvěte se nám, moc rádi s čímkoliv poradíme.
JK Avatar autora Jaroslav Kříbek | 13.2.2023
Sper, už jsem doporučil kamarádum ????
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 17.2.2023
Úžasné! Jsme moc rádi, že jste takto spokojen! Za doporučení vám, Jaroslave, moc děkujeme, vážíme si toho. :) Pokud bychom mohli s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!
EZ Avatar autora Evžen Zedník | 13.2.2023
HT Avatar autora Hana Tůmová | 13.2.2023
S obchodem jsem velmi spokojená, mám jeden dotaz. Může se zdravotní stav zhoršit(deprese)? Začala i bolet dávná zlomenina obličejové kosti a levá strana zubů . Děkuji za odpověď. Tůmová
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 17.2.2023
Mnohokrát vám děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a váš dotaz. Z našeho pohledu má terapie červeným světlem naopak velice pozitivní vliv na psychiku a kognitivní funkce, s takovouto reakcí jsme se ještě nesetkali, ani se o ní nedočetli v relevantních zdrojích. Stejně tak by terapie v žádném případě neměla působit bolest. Ani s tímto případem jsme se dosud nesetkali, ani se o ní v relevantních zdrojích nedočetli. Je možné, že se jedná o pouhou korelaci, tyto problémy mohou být způsobeny jinými faktory, které se pouze dějí ve stejné týdny jako používání vašeho panelu. Může jít například o velké množství stresu, což následně zvyšuje citlivost na bolest. Věříme, že se situace opět brzy vrátí do normálu, a vy tak budete moci využívat všechny benefity terapie červeným světlem. Rádi se vám budeme věnovat více individuálně, abychom vám dokázali pomoci s užíváním panelu “na míru”. Pošlete nám tedy, prosím, více detailů na náš e-mail info@mitolight.cz. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na vaší zprávu.
HP Avatar autora HYNEK PRÁCHENSKÝ | 13.2.2023
Jeden z mála obchodů, kde funguje vše tak, jak má. Včetně rychlého dodání zboží.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 17.2.2023
Hynku, velice nás těší, že jste s vaším nákupem takto plně spokojen, děkujeme za sdílení vaší pozitivní zkušenosti. :) Je naší prioritou poskytovat nejen ty nejlepší produkty ale zároveň také služby, proto si vaší zpětné vazby moc vážíme. My pro vás nadále zůstáváme k dispozici, tak se nám určitě neváhejte ozvat, velice rádi vám s čímkoliv poradíme. :)
KK Avatar autora KAREL KRATOCHVÍL | 12.2.2023
JSEM SPOKOJEN.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 17.2.2023
Děkujeme vám za pozitivní hodnocení vašeho nákupu, Karle, moc si toho ceníme! Kdybychom pro vás v budoucnu mohli cokoliv udělat, ozvěte se nám prosím, rádi pomůžeme! :)
Avatar autora Andrea Šindelářová | 12.2.2023
Výjimečné produkty konečně dostupné jednoduše i u nás. :) Objednání proběhlo rychle, odeslání ještě rychleji, pokládala jsem i dotaz přes kontaktní formulář a odpověď jsem obdržela také prakticky okamžitě zpět - skvělý prozákaznický servis, děkuji!
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 17.2.2023
Moc vám, Andreo, děkujeme za vaše krásné, pozitivní hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás naprostou prioritou, a tak si vaší zpětné vazby velice ceníme. Určitě se nám neváhejte opět kdykoliv ozvat, jsme tu pro vás a rádi vám s čímkoliv poradíme. :)
ER Avatar autora Eva Růžičková | 10.2.2023
PB Avatar autora Patrik Bisaha | 10.2.2023
Áno
JK Avatar autora Jiří Kořán | 9.2.2023
L Avatar autora Lukáš D. | 9.2.2023
Bezva, skvělá a příjemná komunikace. Doporučuji
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 16.2.2023
Lukáši, mnohokrát vám děkujeme za takto milou recenzi, velmi si toho vážíme a nadále pro vás zůstáváme k dispozici! :) Budete-li mít v budoucnu jakýkoliv dotaz, obraťte se na nás, rádi pomůžeme.
VK Avatar autora Věra Kuřecová | 7.2.2023
Naprostá spokojenost. Obchod určitě doporučuji.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 8.2.2023
Věro, moc vám děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Jsme velice rádi, když můžeme sklízet ovoce ve formě takto krásných recenzí. :) Kdyby vás v budoucnu napadlo cokoliv, s čím bychom vám mohli pomoci, určitě nám dejte vědět, jsme tu pro vás!
ZP Avatar autora Zdeněk Peňáz | 7.2.2023
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz