MITO LIGHT® Bulb 3.0

Kód: 2-54
169 hodnocení
ZDARMAZDARMA 2 790 Kč –28 %
mito light bulb 3 0 terapie cervenym svetlem 8
2 790 Kč –28 % 1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Vysoce výkonná žárovka MITO LIGHT® Bulb 3.0 je nejmenším členem generace MITO LIGHT® 3.0. Používá světelné spektrum, které tvoří celkem 4 vlnové délky. Má 18 LED diod, které poskytují vysokou sílu ozáření. Díky vylepšené konstrukci, elegantnímu designu a kompaktní velikosti je perfektním nástrojem pro plnohodnotnou lokální terapii – bolestivé klouby, přetížené šlachy nebo namožené svaly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žárovka MITO LIGHT® Bulb 3.0 

Disponuje navýšeným počtem 18 LED diod s vysokým výkonem, které mají nyní čtyři druhy vlnových délek – 660, 670, 830, 850 nm. Tato žárovka tedy poskytuje stejnou unikátní technologii jako naše infrapanely třetí generace.

 

Proč jsou použity čtyři vlnové délky?

Červená i blízká infračervená spektra jsou nyní obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená), které jsme našli už v generaci MITO LIGHT® 2.0. Účinnost a efektivitu jsme však chtěli posunout ještě dál, a proto jsme podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích [R]. Výsledkem našeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená). 

 

Samozřejmostí je použití pouze těch nejkvalitnějších komponentů, díky kterým je žárovka Bulb 3.0 bez tzv. flicker efektu a LED diody během svícení tedy neproblikávají.

Kompletně přepracovaná je také celá konstrukce, která je z odolného kovu v matně černé barvě.

Menší velikost oproti infrapanelům je optimální pro cestování a lokální terapii menších částí těla – obličej, zápěstí, loket, koleno nebo třeba bolavé rameno. Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10 - 20 minut denně cca ze vzdálenosti 15 - 50 cm.

Součástí balení je napájecí kabel s přepínačem a závitem na žárovku. Díky tomu je použití velmi jednoduché a vy se obejdete bez dalších zařízení.

Další výhodou žárovky je, že ji díky klasickému závitu E27 můžete našroubovat do jakékoli lampy a používat ji jako večerní osvětlení, které nijak nenarušuje váš cirkadiánní rytmus.

V balení Bulb 3.0 najdete: MITO LIGHT® žárovka Bulb 3.0, napájecí kabel s přepínačem, ochranné brýle, návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Bulb 3.0 osvítí?

 

Váháte zda vybrat generaci 3.0 nebo 4.0? Přečtěte si tento článek, který vám pomůže s rozhodnutím.

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

 

Vlnové délky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz