MITO LIGHT® Mitohacker 4.0

Kód: 4-2040
Novinka
6 hodnocení
ZDARMAZDARMA 49 900 Kč –10 %
Cervene svetlo panel pro terapii infracervenym svetlem mito light mitohacker 4 1
49 900 Kč –10 % 44 900 Kč 37 107 Kč bez DPH
Momentálně vyprodáno - ve výrobě - Předobjednávka - odesíláme cca 5.6.

Ve světě terapie červeným světlem platí, že větší je lepší - a Mitohacker 4.0 v tomto ohledu dominuje. Unikátní kombinace šesti vlnových délek, pokročilá technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED a vysoká síla ozáření garantuje maximální účinnost, která nemá obdoby. Díky dotykovému displeji, propojení s MITO LIGHT App, nastavitelné intenzitě světla a bezdrátovým funkcím je Mitohacker 4.0 ideálním řešením pro ty, kteří chtějí vždy jen to nejlepší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Mitohacker 4.0 - Revoluce v terapii červeným světlem

Pokud hledáte to nejlepší, co můžeme nabídnout, právě jste to našli. Jako největší panel v naší nabídce poskytuje Mitohacker 4.0 maximální pokrytí a nejvyšší možnou sílu ozáření. Tento model zaručuje maximální dávku světelné energie během jednoho sezení, což vaši terapii činí nejen účinnou, ale také nesmírně časově efektivní. Když si vyberete Mitohacker 4.0, sázíte na zařízení, které si cení vaší vitality i vašeho drahocenného času.

Šest efektivních vlnových délek

Poznejte sílu šesti pečlivě vybraných vlnových délek - 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm, vše v dokonale vyváženém poměru. Jsme hrdí na to, že jako jediná značka na světě nabízíme tuto unikátní kombinaci, která mění pravidla hry.

Základem jsou již tradiční vlnové délky 660 a 850 nm, na které Generace 3.0 navázala s dynamickou dvojicí 670 a 830 nm, které se osvědčily pro svou maximální absorbci a účinnost. Generace 4.0 nejenže pokračuje v již nastolené efektivitě, ale nastavuje novou, ještě vyšší úroveň. A to díky vlnovým délkám 630 nm pro krásnou pokožku a 810 nm, kterou ocení zejména váš mozek.

 

Technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED

Mitohacker 4.0 používá průkopnickou technologii Multi-Wavelength Dual Chip LED, díky které každá LED dioda nyní současně vyzařuje červené i blízké infračervené spektrum. To zajišťuje, že každý centimetr vašeho těla bude rovnoměrně vystaven dávce všech vlnových délek.

Technologie Flicker-Free je již mnoho let standardní vlastností všech našich zařízení pro terapii červeným světlem. Stejně jako přirozené světlo ze slunce - žádné blikání, žádný pulzing, žádný stres, jen příjemný světelný zážitek.

 

Intuitivní dotykový displej

Intuitivní dotykový displej představuje svět přizpůsobení na dosah ruky. Nastavte délku vaší terapie od 1 do 20 minut a upravte intenzitu červeného nebo blízkého infračerveného spektra od 0 % do 100 % s přesností jednoho procenta. Přizpůsobte si svou terapii na míru nebo využijte nastavení nízké intenzity například pro večerní osvětlení, které respektuje váš cirkadiánní rytmus.

 

Tichý režim

Otravuje vás pípání zařízení při ovládání displeje? Jednoduše aktivujte nový Tichý režim pro ničím nerušené používání vašeho biohackingového pomocníka.

 

Bezdrátové připojení

Díky funkci WiFi můžete jednoduše propojit několik zařízení z Generace 4.0. Vytvořte si skvělé nastavení přesně na míru pomocí synchronizace více panelů, které současně osvětlí vaše tělo z různých úhlů. Pro maximální komfort se všechny propojené panely jednoduše ovládají jedním primárním.

Pokud jste zvláště citliví na EMF záření, můžeme vás ujistit, že funkce WiFi je zcela volitelná. Můžete ji tedy jednoduše nepoužívat a udržet tím úroveň EMF na absolutním minimu. Vaše individuální potřeby jsou pro nás nejvyšší prioritou.

 

Mobilní aplikace

Nová aplikace MITO LIGHT pro iOS a Android přináší mnohem více než jen dálkové ovládání vašeho panelu. Nastavte světelný budík, zapněte večerní režim, přizpůsobte si individuální nastavení pro optimální výsledky a těšte se na další funkce, které budeme přidávat v budoucích aktualizacích.

   

 

Navrženo perfekcionisty

Konstrukce Mitohacker 4.0 není jen o vzhledu, ale také o kvalitě a funkčnosti. Jeho minimalistický design vyzařuje moderní eleganci, díky níž se panel stane vkusným doplňkem vašeho interiéru, a zároveň zajišťuje, že každý prvek slouží svému účelu. Na detailech záleží, a proto je vše strategicky umístěno pro optimální efektivitu. Nově integrovaná rukojeť zaručuje snadné přenášení zařízení, což ho činí stejně tak praktickým, jako stylovým.

 

V balení Mitohacker 4.0 najdete: MITO LIGHT® Mitohacker 4.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací napájecí kabel, ochranné brýle a návod k použití

Balení neobsahuje stojan Dual Stand nebo Mitohacker Floor Stand 4.0. Fotografie se stojany jsou pouze ilustrační.

 

Jak velkou plochu těla Mitohacker 4.0 osvítí?

 

Vlnové délky

 

Jak terapie červeným světlem funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Objevte podrobné vědecké poznatky a přínosy terapie červeným světlem v našem specializovaném článku.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás nebo navštivte naši stránku FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz