MITO LIGHT® Biohacker 4.0

Kód: 4-1020
Novinka
2 hodnocení
ZDARMAZDARMA 34 900 Kč –14 %
Cervene svetlo panel pro terapii infracervenym svetlem mito light biohacker 4 1
34 900 Kč –14 % 29 900 Kč 24 711 Kč bez DPH
Momentálně vyprodáno - ve výrobě - Předobjednávka - odesíláme cca 5.6.

Biohacker 4.0, jakožto jeden z největších panelů této řady, nabízí ideální kombinaci perfektního pokrytí a vysoké síly ozáření. Díky své výšce se stává skvělou volbou v poměru cena/výkon. Unikátní kombinace šesti vlnových délek a pokročilá technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED garantuje vysokou účinnost, která je světovou raritou. Díky dotykovému displeji, nastavitelné intenzitě světla, propojení s MITO LIGHT App a bezdrátovým funkcím je Biohacker 4.0 perfektní volbou pro ty, kteří to s terapií červeným světlem myslí opravdu vážně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Biohacker 4.0 - Nekompromisní nástroj pro každého biohackera

Téměř metr vysoký Biohacker 4.0 osvítí nekompromisní silou ozáření velkou část vašeho těla najednou. Díky tomu oproti menším modelům šetří váš čas a zajišťuje perfektní zážitek při terapii červeným světlem.

Šest efektivních vlnových délek

Poznejte sílu šesti pečlivě vybraných vlnových délek - 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm, vše v dokonale vyváženém poměru. Jsme hrdí na to, že jako jediná značka na světě nabízíme tuto unikátní kombinaci, která mění pravidla hry.

Základem jsou již tradiční vlnové délky 660 a 850 nm, na které Generace 3.0 navázala s dynamickou dvojicí 670 a 830 nm, které se osvědčily pro svou maximální absorbci a účinnost. Generace 4.0 nejenže pokračuje v již nastolené efektivitě, ale nastavuje novou, ještě vyšší úroveň. A to díky vlnovým délkám 630 nm pro krásnou pokožku a 810 nm, kterou ocení zejména váš mozek.

 

Technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED

Biohacker 4.0 používá průkopnickou technologii Multi-Wavelength Dual Chip LED, díky které každá LED dioda nyní současně vyzařuje červené i blízké infračervené spektrum. To zajišťuje, že každý centimetr vašeho těla bude rovnoměrně vystaven dávce všech vlnových délek.

Technologie Flicker-Free je již mnoho let standardní vlastností všech našich zařízení pro terapii červeným světlem. Stejně jako přirozené světlo ze slunce - žádné blikání, žádný pulzing, žádný stres, jen příjemný světelný zážitek.

 

Intuitivní dotykový displej

Intuitivní dotykový displej představuje svět přizpůsobení na dosah ruky. Nastavte délku vaší terapie od 1 do 20 minut a upravte intenzitu červeného nebo blízkého infračerveného spektra od 0 % do 100 % s přesností jednoho procenta. Přizpůsobte si svou terapii na míru nebo využijte nastavení nízké intenzity například pro večerní osvětlení, které respektuje váš cirkadiánní rytmus.

 

Tichý režim

Otravuje vás pípání zařízení při ovládání displeje? Jednoduše aktivujte nový Tichý režim pro ničím nerušené používání vašeho biohackingového pomocníka.

 

Bezdrátové připojení

Díky funkci WiFi můžete jednoduše propojit několik zařízení z Generace 4.0. Vytvořte si skvělé nastavení přesně na míru pomocí synchronizace více panelů, které současně osvětlí vaše tělo z různých úhlů. Pro maximální komfort se všechny propojené panely jednoduše ovládají jedním primárním.

Pokud jste zvláště citliví na EMF záření, můžeme vás ujistit, že funkce WiFi je zcela volitelná. Můžete ji tedy jednoduše nepoužívat a udržet tím úroveň EMF na absolutním minimu. Vaše individuální potřeby jsou pro nás nejvyšší prioritou.

 

Mobilní aplikace

Nová aplikace MITO LIGHT pro iOS a Android přináší mnohem více než jen dálkové ovládání vašeho panelu. Nastavte světelný budík, zapněte večerní režim, přizpůsobte si individuální nastavení pro optimální výsledky a těšte se na další funkce, které budeme přidávat v budoucích aktualizacích.

   

 

Navrženo perfekcionisty

Konstrukce Biohacker 4.0 není jen o vzhledu, ale také o kvalitě a funkčnosti. Jeho minimalistický design vyzařuje moderní eleganci, díky níž se panel stane vkusným doplňkem vašeho interiéru, a zároveň zajišťuje, že každý prvek slouží svému účelu. Na detailech záleží, a proto je vše strategicky umístěno pro optimální efektivitu. Nově integrovaná rukojeť zaručuje snadné přenášení zařízení, což ho činí stejně tak praktickým, jako stylovým.

Díky použití standardu VESA se vám navíc otevírají nové obzory v oblasti montáže.

 

V balení Biohacker 4.0 najdete: MITO LIGHT® Biohacker 4.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací napájecí kabel, ochranné brýle a návod k použití

Balení neobsahuje stojan Horizontal Stand nebo Floor Stand 4.0. Fotografie se stojany jsou pouze ilustrační.

 

Jak velkou plochu těla Biohacker 4.0 osvítí?

 

Vlnové délky

 

Chcete svůj panel používat pohodlněji? Podívejte se na mobilní stojan na kolečkách - Floor Stand 4.0

 

 

Jak terapie červeným světlem funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Objevte podrobné vědecké poznatky a přínosy terapie červeným světlem v našem specializovaném článku.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás nebo navštivte naši stránku FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz