O nás

Jsme tým lidí, kteří milují svoji práci a věnují jí absolutní maximum. Občas možná až příliš. :) Naše poslání je vám dodávat produkty té nejlepší kvality, na čemž dennodenně pracujeme, a poskytovat vám prémiovou zákaznickou podporu, kterou nikde jinde nedostanete.

Jak to všechno začalo?


Když jsme poprvé slyšeli o účincích terapie červeným a infračerveným světlem ze zahraničních zdrojů, věděli jsme, že ji musíme co nejdříve vyzkoušet. V tu chvíli ale přišlo obrovské zklamání. Infrapanel se u nás nedal nikde sehnat a jedinou možností bylo si jej objednat za nekřesťanské peníze z USA. Na panel jsme se tedy složili a byli připraveni otestovat všechny jeho účinky. Po pár týdnech používání jsme byli naprosto nadšení a věděli jsme, že je musíme dostat na český trh a zpřístupnit všechny tyto benefity i širší veřejnosti za dostupné ceny. Zhruba rok jsme poté strávili studiem, vyvíjením prototypů, hledáním vhodných partnerů pro výrobu a další procesy, až vznikla první řada infrapanelů MITO LIGHT®. Od té doby jsme ušli velký kus cesty a naše produkty jsme vyvinuli na naprosto jinou úroveň. Moc si vážíme toho, že dnes už mohou infrapanely MITO LIGHT® zlepšovat život tisícům lidí včetně profesionálních sportovců.

Karel Mencl

Karel Mencl

Produkty a zákaznický servis

  • Podle občanky jsem sice Karel, ale nikdo mi neřekne jinak než Charlie. Jsem hlavní MITO LIGHT® mág přes produkty a zákaznický servis. Mým posláním je neustálý vývoj infrapanelů, zaměřuji se na každý detail a ladím pro vás produkty k naprosté dokonalosti. Hlavním hnacím motorem je pro mě pozitivní zpětná vazba, kterou od vás každý den dostáváme.

Adrien Fajfr

Obchod a marketing

  • Miluji čísla a grafy! V MITO LIGHT® mám na starosti firemní procesy, obchod a marketing. Na denní bázi řeším rozvoj společnosti, domlouvám obchodní spolupráce a vymýšlím marketingové strategie. Největší radost mi dělá pozitivní dopad našich produktů na společnost a samozřejmě vývoj MITO LIGHT® jako firmy.
Adrien Fajfr

 

Ambasadoři MITO LIGHT®

 

Podívejte se na zábavné video, které zároveň vysvětluje efekty terapie červeným světlem:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení