O nás

Jsme tým lidí, kteří milují svoji práci a věnují jí absolutní maximum. Občas možná až příliš. :) Naše poslání je vám dodávat produkty té nejlepší kvality, na čemž dennodenně pracujeme, a poskytovat vám prémiovou zákaznickou podporu, kterou nikde jinde nedostanete.

Jak to všechno začalo?


Když jsme poprvé slyšeli o účincích terapie červeným a infračerveným světlem ze zahraničních zdrojů, věděli jsme, že ji musíme co nejdříve vyzkoušet. V tu chvíli ale přišlo obrovské zklamání. Infrapanel se u nás nedal nikde sehnat a jedinou možností bylo si jej objednat za nekřesťanské peníze z USA. Na panel jsme se tedy složili a byli připraveni otestovat všechny jeho účinky. Po pár týdnech používání jsme byli naprosto nadšení a věděli jsme, že je musíme dostat na český trh a zpřístupnit všechny tyto benefity i širší veřejnosti za dostupné ceny. Zhruba rok jsme poté strávili studiem, vyvíjením prototypů, hledáním vhodných partnerů pro výrobu a další procesy, až vznikla první řada infrapanelů MITO LIGHT®. Od té doby jsme ušli velký kus cesty a naše produkty jsme vyvinuli na naprosto jinou úroveň. Moc si vážíme toho, že dnes už mohou infrapanely MITO LIGHT® zlepšovat život tisícům lidí včetně profesionálních sportovců.

Karel Mencl

Karel Mencl

Produkty a zákaznický servis

  • Podle občanky jsem sice Karel, ale nikdo mi neřekne jinak než Charlie. Jsem hlavní MITO LIGHT® mág přes produkty a zákaznický servis. Mým posláním je neustálý vývoj infrapanelů, zaměřuji se na každý detail a ladím pro vás produkty k naprosté dokonalosti. Hlavním hnacím motorem je pro mě pozitivní zpětná vazba, kterou od vás každý den dostáváme.

Adrien Fajfr

Obchod a marketing

  • Miluji čísla a grafy! V MITO LIGHT® mám na starosti firemní procesy, obchod a marketing. Na denní bázi řeším rozvoj společnosti, domlouvám obchodní spolupráce a vymýšlím marketingové strategie. Největší radost mi dělá pozitivní dopad našich produktů na společnost a samozřejmě vývoj MITO LIGHT® jako firmy.
Adrien Fajfr

 

Ambasadoři MITO LIGHT®

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz