Hodnocení obchodu

5,0 552 hodnocení
5
544x
4
5x
3
1x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
ML Avatar autora Michal Leibl | 29.9.2023
JK Avatar autora Josef Krubner | 28.9.2023
R Avatar autora Radim | 25.9.2023
Velmi spokojený
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 25.9.2023
Děkujeme za vaši pozitivní recenzi! :) Jsme nadšeni, že jste s námi takto spokojen. :) Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo potřebovat jakoukoli pomoc, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!
OR Avatar autora Opluštil Radim | 25.9.2023
Velmi spokojen
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 25.9.2023
Jsme velmi potěšeni, že jste s námi takto spokojen a moc si vážíme vaší pozitivní zpětné vazby. :) Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou a snažíme se vždy nabízet nejlepší možnou kvalitu a služby, takže nás taková recenze vždy potěší. :) Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci nebo poradit, neváhejte se na nás obrátit. :)
VD Avatar autora Václav Draxler | 21.9.2023
JK Avatar autora Jaroslav Kares | 5.9.2023
Naprostá spokojenost, jak s obchodem,tak d kvalitou zboží.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 5.9.2023
Děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, Jaroslave. :) Jsme moc rádi, že jste spokojen s naším obchodem i kvalitou našeho zboží. Vaše spokojenost je pro nás velkou odměnou a motivací. :) Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo budete potřebovat s čímkoli pomoci, jsme tu pro vás!
JH Avatar autora Jozef Hába | 29.8.2023
Zatial nepozorujem žiadne účinky, aj keď sa nasvecujem každý deň.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 30.8.2023
Jozef, moc vám děkujeme za takto krásné hodnocení, i přestože zatím nepozorujete citelné účinky. Efekty terapie červeným světlem jsou velmi individuální a někdy je třeba více času, než začnete benefity registrovat. V případě, že byste nebyl spokojen s produktem za další dva týdny testování, můžete využít 30-denní garanci vrácení peněz. Rádi vám s tím pomůžeme. Pokud máte nějaké dotazy ohledně používání, účinků nebo jakékoliv další, jsme tu pro vás. :) Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a přejeme co nejlepší výsledky s vaší žárovkou!
Avatar autora Svatobor Ševčík | 28.8.2023
LS Avatar autora Ludovít Strelka | 24.8.2023
Jsem velmi spokojen s tím, jak proběhl obchod. Terapii provádím několik dní ä již pociťuji úlevu od problémů s předloktím.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 24.8.2023
Mnohokrát děkujeme za vaše pozitivní hodnocení! :) Jsme moc rádi, že jste spokojen s tím, jak proběhl obchod a že již po takto krátké době terapie zaznamenáváte úlevu od problémů s předloktím. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo budete potřebovat jakoukoli podporu, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Děkujeme za vaši důvěru! :)
AC Avatar autora Ajuszav Cecegdari | 22.8.2023
Obchod skvělý, se vším rychle pomohli. Jen ke stojanům bych měla poznámky. Zkusila jsem ten běžný i Horizontal stand 3.0 Stojany by potřebovaly kvalitnější měkčí kolečka, aby se lépe posouvala těžká lampa a brzdy také moc nedrží, což je ten menší problém. Ke stojanu Horizontal stand, ten by potřeboval předělat úplně celý. Je velice těžké s ním manipulovat. Když ho dám jednou vertikálně/horizontálně, tak už ho sama prakticky nepředělám do další polohy. Když vytáhnu šroub a chci lampu zvýšit/snížit, tak to opět neuděláte v jedné osobě. Navíc, když přisunu stojan k posteli/lehátku, tak zvládne nasvítit jen polovinu těla. Bylo by potřeba, aby se dal více zasunout pod postel.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 22.8.2023
Moc vám děkujeme za sdílení vašich zkušeností s naším obchodem a za upřímnou recenzi. Jsme nesmírně potěšeni, že oceňujete rychlost a ochotu naší zákaznické podpory. :) Rádi bychom také zmínili, že vaše zpětná vazba ohledně našich stojanů je pro nás nesmírně cenná a bereme na vědomí veškeré vaše podněty. Omlouváme se za obtíže s manipulací se stojanem a uděláme vše pro to, abyste do budoucna byla spokojená a měla během každodenního užívání vašich produktů co nejlepší a nejpohodlnější zážitek. Veškeré náměty byly předány našim specialistům, kteří se věnují vývoji našich produktů, aby mohli vámi zmíněné nedostatky co nejlépe prověřit a produkt co nejvíce vylepšit. Vaše zpětná vazba nám slouží jako cenný impuls pro Pokud byste měla další nápady nebo postřehy, rádi bychom se o nich dozvěděli. Ještě jednou děkujeme za váš čas, který jste věnovala takto podrobné recenzi, moc si toho vážíme. Pokud budete potřebovat pomoci nebo poradit s čímkoliv dalším, či se podělit o další skvělé postřehy, neváhejte nás znovu kdykoliv kontaktovat.
EL Avatar autora Eva Lat. | 21.8.2023
Lampu používám asi 2 týdny. Svítím si každé ráno na obličej, zlepšil se mi spánek a myslím, že i kvalita pleti. Svítím si i na Achilovku, bolest odejde hned po ozáření a při námaze bolí méně. Těším se na další zlepšování různých neduhů 😊 Už se to stali součástí mého denního režimu.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 21.8.2023
Děkujeme vám za moc krásné hodnocení a sdílení vašich dosavadních zkušeností. :) Jsme moc rádi, že se vám zlepšil spánek a pozorujete i zlepšení kvality pleti. Také máme radost, že pozorujete snížení bolesti takto citlivého a namáhaného místa, jako je Achillova šlacha. Moc nás těší, že jsme součástí vašeho každodenního režimu a přejeme vám spoustu dalších pozitivních benefitů. :) Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. :)
SJ Avatar autora Sergej Jurčenko | 18.8.2023
PV Avatar autora Pavel Vrzák | 18.8.2023
maximální servis, ochota při technickém řešení ... Za mne TOP a vřele jim děkuji
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 18.8.2023
Děkujeme mnohokrát za vaše pozitivní hodnocení, Pavle! :) Máme obrovskou radost, že jste spokojený s naším servisem a službami. Na názorech našich zákazníků nám velmi záleží a potěšilo nás, že se nám podařilo dosáhnout vašeho očekávání. :) Ať vám terapie červeným světlem dobře slouží a kdybyste cokoliv potřeboval, neváhejte se na nás zase obrátit. Rádi vám pomůžeme. :)
A Avatar autora Anna | 16.8.2023
KK Avatar autora Kateřina Kotlínová | 10.8.2023
Avatar autora | 4.8.2023
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 4.8.2023
Dobrý den, děkujeme za váš čas, který jste věnovali našemu hodnocení. Jelikož u vaší recenze není uvedeno žádné jméno a vaše hodnocení nepochází z automatického sběrného formuláře zasílaného našim zákazníkům na základě objednávky, nemůžeme nijak dohledat, či potvrdit, zda jste naším zákazníkem. Rádi bychom se dozvěděli více a zjistili, zda jste měli možnost naše produkty a služby vyzkoušet. Pokud máte chvíli, byli bychom velice rádi, kdybyste nám mohli poskytnout více informací o tom, co se vám nelíbilo. Vždy uvítáme náměty, jak můžeme zlepšit naše služby a celkové zkušenosti našich zákazníků. Pokud bychom vám mohli jakkoliv pomoci nebo potřebujete zodpovědět nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Naše zákaznická podpora je pro vás k dispozici na info@mitolight.cz nebo na telefonním čísle +420 735 333 997. Těšíme se na vaši případnou zpětnou vazbu a na možnost zlepšit vaši zkušenost s naší společností.
T Avatar autora Tom | 27.7.2023
S produktom som veľmi spokojný 😇 výsledky s používaním lampy prišli rýchlejšie než som očakával😄
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 27.7.2023
Děkujeme za skvělou recenzi, Tome! :) Jsme moc rádi, že se výsledky terapie červeným světlem dostavily tak rychle a přejeme vám mnoho dalších skvělých benefitů! Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a udělala nám obrovskou radost. Budeme moc rádi, když se s námi podělíte o vaše další zkušenosti po delší době užívání. :) Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit nebo pomoci, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu pro vás!
AL Avatar autora Anastassiya Larina | 26.7.2023
C Avatar autora Chmelíková | 18.7.2023
Velká spokojenost, výrazné analgetické účinky a odeznění zánětu po poranění kolene. Úleva od bolestí v oblasti páteře při spinální stenóze. Používám první týden a budu pokračovat🙂.
JL Avatar autora Jitka, MITO LIGHT (Administrátor) 21.7.2023
Děkujeme za takto krásnou recenzi! :) Jsme nadšeni, že máte takto příjemné zkušenosti s užíváním našeho produktu. Těší nás, že vám terapie červeným světlem takto báječně pomáhá již po týdnu používání. :) Pokud byste měla v budoucnu jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme a přejeme mnoho dalších pozitivních zkušeností. :)
JB Avatar autora Jiří Bartoň | 18.7.2023
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz