Hodnocení obchodu

5,0 367 hodnocení
5
363x
4
2x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
LS Avatar autora Ladislava Skalová | 2.12.2022
zcela spokojena
IK Avatar autora Iveta Krchovová | 2.12.2022
Ano, perfektní, rychlé dodání.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 2.12.2022
Moc vám, Iveto, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste takto spokojena. :) My pro vás samozřejmě nadále zůstáváme k dispozici pro případ jakýchkoliv dotazů. Moc rádi vám s čímkoliv pomůžeme. :)
JH Avatar autora Josef Hrůza | 30.11.2022
Perfektní - vynikající komunikace a rychlé dodání zboží. Děkuji :)
KL Avatar autora Karel, MITO LIGHT (Administrátor) 1.12.2022
Josefe, mnohokrát vám děkujeme za pozitivní hodnocení! Jsme opravdu rádi, že jste s naší komunikací i rychlostí dodání plně spokojen! :) Pokud budete potřebovat jakoukoli radu, jsme tu pro vás.
OJ Avatar autora Ondřej Jon | 29.11.2022
PS Avatar autora Pavel Schneider | 28.11.2022
Vše proběhlo jak mělo, takže spokojenost jak s obchodem, tak s výrobkem.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 30.11.2022
Mockrát vám, Pavle, děkujeme za pozitivní reakci. Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá, moc si tak vaší zpětné vazby vážíme. :) Kdybychom vám mohli kdykoliv s čímkoliv poradit, obraťte se na nás! Zůstáváme pro vás plně k dispozici. :)
JD Avatar autora Jaroslav Drábek | 28.11.2022
Super a doporučuji ostatním ????????
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 30.11.2022
Mnohokrát vám děkujeme za milá slova, Jaroslave. Jsme moc rádi, že jste plně spokojen! Vašeho doporučení si velmi ceníme. Pokud bychom vám mohli v budoucnu s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit. :)
JN Avatar autora Jindřiška Štveráčková Návarová | 28.11.2022
Maximální spokojenost. Rychlé dodání, výborná kvalita.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 30.11.2022
Mockrát vám děkujeme za takto pozitivní zpětnou vazbu, Jindřiško! Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste maximálně spokojená jak s našimi službami, tak s kvalitou produktu. :) Kdybyste měla jakýkoliv dotaz či potřebovala pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Zůstáváme pro vás k dispozici a rádi vám s čímkoliv poradíme. :)
LB Avatar autora Lucia Bilá | 26.11.2022
Extrémne rýchle dodanie. Nečakala som že uvidím výsledky tak rýchlo a dokážem zhodnotiť kvalitu ale asi 2 dni po doručení lampy sa mi začal tvoriť opar na perách. Bez použitia lampy by som trpela na opar minimálne týždeň ale vďaka použitiu lampy sa opar nevytvoril, čo bolo pre mňa veľmi príjemné zistenie a už teraz som presvedčená o kvalite výrobku. Tento produkt doporučujem a určite plánujem zakúpiť pre svojich rodičov. Ďakujem , Lucia
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 30.11.2022
Mnohokrát vám děkujeme za úžasnou recenzi, Lucia! Jsme nadšeni, že máte takto pozitivní zkušenost v tak krátké době. Naším zákazníkům chceme poskytovat ty nejlepší produkty na trhu, ale také vynikající služby, a tak vidět vaši spokojenost je pro nás obrovskou odměnou. :) Kdybychom vám mohli v budoucnu s čímkoliv pomoci, obraťte se na nás, mile rádi vám se vším poradíme.
VP Avatar autora Vladislav Píša | 24.11.2022
Po 14 dnech nemohu zatím ohodnotit účinnost. Lampu jsem koupil pro svou 99 letou matku a bude to trvat déle. Reakce obchodu rychlá .
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 25.11.2022
Moc děkujeme za vaši pozitivní recenzi, Vladislave. Věříme, že vaší mamince bude terapie červeným světlem velice příjemná a pomůže s čím bude třeba. :) Kdybychom vám mohli s čímkoliv pomoci, ozvěte se nám. Jsme tu pro vás a moc rádi poradíme.
LV Avatar autora Luboš Vašek | 22.11.2022
Rychlé a vstřícné jednání, okamžitá pomoc, když člověk něčemu nerozumí, např. jak si má panel nejlépe nainstalovat
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 23.11.2022
Moc vám děkujeme za milá slova, Luboši. Jsme velice rádi, že je vaše zkušenost s MITO LIGHT takto pozitivní, tyto krásné odezvy jsou naším motorem, moc si toho vážíme. :) My pro vás samozřejmě nadále zůstáváme k dispozici, tak se na nás určitě neváhejte obrátit, pokud byste potřeboval s čímkoliv pomoci či poradit.
ZH Avatar autora Zuzana Horská | 18.11.2022
S obchodem jsem velmi spokojená, zboží bylo velmi rychle expedováno. Červený zářič mám pro maminku k jako vánoční dárek, čeká ji výměna kyčelního kloubu, tak věřím, že ji červené světlo uspíší hojení a že jej bude používat i nadále pro ozdravění organismu. Do budoucna plánuji zakoupení panelu.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 22.11.2022
Mockrát vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu, Zuzano! :) Pevně věříme, že terapie červeným světlem mamince výrazně usnadní rekonvalescenci a také urychlí celkovou pooperační regeneraci. Vždy dbáme na to, aby s námi zákazníci měli jen ty nejlepší zkušenosti, a tak jsme velice rádi, že jste spokojená. :) Kdybychom vám v budoucnu mohli s čímkoliv pomoci, prosím, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás.
MM Avatar autora Martin Malaník | 17.11.2022
Po 14ti dnech používání jsem nezaznamenal žádný přínos. Plánuji zařízení vrátit.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 18.11.2022
Dobrý den, Martine, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Moc nás mrzí, že zařízení zatím nenaplnilo vaše očekávání. Někdy je však třeba více času, než terapeutická spektra zapůsobí. Každý na různou dávku tohoto světla reagujeme trošku jinak - někdo cítí zlepšení po týdnu, někdo po měsíci. Budeme moc rádi, když využijete celou svou 30denní zkušební dobu. My si vás mezitím dovolíme oslovit skrze e-mail, kde se vám budeme snažit poradit nejlepší možný režim pro vaši terapii. Pevně věříme, že se pozitivní benefity brzy dostaví. :) Zůstáváme pro vás nadále k dispozici a moc rádi s čímkoliv poradíme.
SH Avatar autora Sandra Hamzova | 16.11.2022
Avatar autora | 14.11.2022
LD Avatar autora Lenka Dvořáková | 14.11.2022
BB Avatar autora Barbora Beránková | 11.11.2022
MK Avatar autora Marian Kugler | 10.11.2022
Spokojnosť veľká, vedia čo predávajú a sú profíci
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 11.11.2022
Mnohokrát vám děkujeme za vaši krásnou recenzi, Marian! LED zařízení na terapii červeným světlem jsou naší specializací, při vývoji nezahálíme a řídíme se dostupnými vědeckými poznatky. Vaše uznání a spokojenost nás tak velice těší. :) V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, jsme tu pro vás a moc rádi vám s čímkoliv pomůžeme.
MD Avatar autora Monika Dvořáčková | 9.11.2022
Účinky červeného světla jsiu skvělé, ale bohužel konstrukce bulb nevydrží a při používání mi vlivem tepla z žárovky do roka popraskala.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 11.11.2022
Krásný den, Moniko. Velmi vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s účinky Bulbu spokojena a o to víc nás mrzí, že vaše žárovka popraskala. Našla jsem si, že jste jej objednávala v lednu 2022, kde nám bohužel u pár desítek kusů nastala ve výrobě vada materiálu, což nám uteklo v kontrole kvality, protože se problém začal projevovat až po několika měsících denního používání. Tento problém zasáhl několik desítek zákazníků a jelikož jsme bohužel nebyli schopni identifikovat, kterým zákazníkům jsme odeslali právě tyto kusy z této vadné várky, museli jsme počkat na zprávy s žádostí o výměnu. Všem, kdo se nám ozvali, jsme ihned provedli výměnu za nový kus se standardním materiálem, u kterého tento problém nenastane. Spojili jsme se s vámi přes e-mail a tuto situaci co nejrychleji vyřešíme k vaší plné spokojenosti. Děkujeme za pochopení. Pokud byste potřebovala jakoukoliv radu, či pomoc, zůstáváme pro vás nadále k dispozici a rádi vám s čímkoliv pomůžeme.
IU Avatar autora Irina Ulrychová | 8.11.2022
Velmi rychlé doručení, snadné ovládání. Jinak zatím asi brzy na hodnocení účinku.
AL Avatar autora Adéla, MITO LIGHT (Administrátor) 8.11.2022
Moc vám, Irino, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste spokojena, a věříme, že na sebe skvělé účinky terapie červeným světlem nenechají dlouho čekat! :) Kdybychom vám mohli s čímkoliv poradit, ozvěte se, velice rádi vám se vším pomůžeme.
BB Avatar autora Beata Barbořík Brošová | 7.11.2022
*****
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz