Reklamace a vrácení zboží

Zásady vrácení produktů MITO LIGHT® do 30 dnů bez udání důvodu

Nejste z jakéhokoli důvodu s produktem MITO LIGHT® spokojeni? Žádný problém! Na všechny produkty nabízíme 30denní dobu na vyzkoušení.
Pokud nejste s produktem spokojeni během prvních 30 dnů, zašlete nám jej zpět podle následujících pokynů a my vám po obdržení a zkontrolování zásilky vrátíme celou částku zpět.

 

Pokyny pro vrácení zboží

1.
Vytiskněte a vyplňte formulář, který najdete ZDE.

2.
Přibalte ho do balíčku ke zboží, které vracíte. Zboží vraťte do původního obalu se vším příslušenstvím a pečlivě zabalený jej odešlete na adresu: Mito Light s.r.o., Šimerova 3, 301 00 Plzeň, ČR.

3.
Jakmile bude zboží doručeno k nám, zkontrolujeme, zda je v původním stavu (jak zboží, tak originální balení). Poté vystavíme opravný daňový doklad a odešleme peníze zpět na váš účet.

 

Berte prosím na vědomí následující informace:

Zboží zabalte do originálního obalu, případně jiné dobře vyztužené kartonové krabice nebo jiného dostatečně chráněného balení, aby nedošlo k poškození při přepravě. Zásilku také doporučujeme odeslat doporučeně a pojistit ji. Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za ztracené nebo poškozené zásilky, které nám byly vráceny.

Veškeré vrácené zboží musí být přijato nepoškozené s veškerým originálním příslušenstvím.

Vaše vratka bude zkontrolována a zpracována zpravidla do 3 dnů od přijetí. Maximální doba od obdržení zboží do odeslání peněz na váš bankovní účet je 14 dní.

 

Reklamace

Na všechny produkty poskytujeme záruku 2 roky. Pokud vám zboží již přišlo nefunkční, nebo přestalo fungovat až v průběhu používání, postupujte stejně jako při vrácení zboží a my problém vyřešíme v rekordním čase!

FORMULÁŘ NA REKLAMACI A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Zde najdete náš reklamační řád.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz