Reklamace a vrácení zboží

Zásady vrácení produktů MITO LIGHT® do 30 dnů bez udání důvodu

Nejste z jakéhokoli důvodu s produktem MITO LIGHT® spokojeni? Žádný problém! Na všechny produkty nabízíme 30denní dobu na vyzkoušení.
Pokud nejste s produktem spokojeni během prvních 30 dnů, zašlete nám jej zpět podle následujících pokynů a my vám po obdržení a zkontrolování zásilky vrátíme celou částku zpět.

 

Pokyny pro vrácení zboží

1.
Vytiskněte a vyplňte formulář, který najdete ZDE.

2.
Přibalte ho do balíčku ke zboží, které vracíte. Zboží vraťte do původního obalu se vším příslušenstvím a pečlivě zabalený jej odešlete na adresu: Mito Light s.r.o., Samaritská 1, 301 00 Plzeň, ČR.

3.
Jakmile bude zboží doručeno k nám, zkontrolujeme, zda je v původním stavu (jak zboží, tak originální balení). Poté vystavíme opravný daňový doklad a odešleme peníze zpět na váš účet.

 

Berte prosím na vědomí následující informace:

Zboží zabalte do originálního obalu, případně jiné dobře vyztužené kartonové krabice nebo jiného dostatečně chráněného balení, aby nedošlo k poškození při přepravě. Zásilku také doporučujeme odeslat doporučeně a pojistit ji. Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za ztracené nebo poškozené zásilky, které nám byly vráceny.

Veškeré vrácené zboží musí být přijato nepoškozené s veškerým originálním příslušenstvím.

Vaše vratka bude zkontrolována a zpracována zpravidla do 3 dnů od přijetí. Maximální doba od obdržení zboží do odeslání peněz na váš bankovní účet je 14 dní.

 

Reklamace

Na všechny produkty poskytujeme záruku 2 roky. Pokud vám zboží již přišlo nefunkční, nebo přestalo fungovat až v průběhu používání, postupujte stejně jako při vrácení zboží a my problém vyřešíme v rekordním čase!

FORMULÁŘ NA REKLAMACI A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Zde najdete náš reklamační řád.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení