Reklamace a vrácení zboží

Zásady vrácení MITO LIGHT panelů do 30 dnů bez udání důvodu

Nejste z jakéhokoli důvodu s panelem spokojeni? Žádný problém! Na všechny MITO LIGHT panely nabízíme 30denní dobu na vyzkoušení.
Pokud nejste s panelem spokojeni během prvních 30 dnů, zašlete nám jej zpět podle následujících pokynů a my vám po obdržení panelu za něj vrátíme celou částku zpět. Na ostatní produkty platí zákonná lhůta pro vrácení 14 dní.

 

Pokyny pro vrácení zboží

1.
Vytiskněte a vyplňte formulář, který najdete ZDE.

2.
Přibalte ho do balíčku ke zboží, které vracíte. Zboží vraťte do původního obalu se vším příslušenstvím a pečlivě zabalený jej odešlete na adresu: Mito Light s.r.o., Samaritská 1, 301 00 Plzeň, ČR.

3.
Jakmile bude zboží doručeno k nám, zkontrolujeme, zda je v původním stavu (jak zboží, tak originální balení). Poté vystavíme opravný daňový doklad a odešleme peníze zpět na váš účet.

 

Berte prosím na vědomí následující informace:

Doporučujeme zboží bezpečně zabalit do originálního obalu, případně jiné dobře vyztužené kartonové krabice nebo jiného dostatečně chráněného balení, aby nedošlo k poškození při přepravě, a poté zásilku odeslat doporučeně a pojistit ji. Bohužel nemůžeme nést odpovědnost za ztracené nebo poškozené zásilky, které nám byly vráceny.

Veškeré vrácené zboží musí být přijato nepoškozené s veškerým originálním příslušenstvím.

Vaše vratka bude zkontrolována a zpracována zpravidla do 3-5 dnů od přijetí. Maximální doba od obdržení zboží do odeslání peněz na váš bankovní účet je 14 dní.

 

Reklamace

Na všechny produkty poskytujeme záruku 2 roky. Pokud vám zboží již přišlo nefunkční, nebo přestalo fungovat až v průběhu používání, postupujte stejně jako při vrácení zboží a my problém vyřešíme v rekordním čase!

FORMULÁŘ NA REKLAMACI A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Zde najdete náš reklamační řád.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz