MITO LIGHT® Bulb 4.0

Kód: 4-54
Novinka
70 hodnocení
ZDARMAZDARMA 2 990 Kč –20 %
Cervene svetlo panel pro terapii infracervenym svetlem mito light bulb 4 1
2 990 Kč –20 % 2 390 Kč 1 975 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Bulb 4.0 - váš nový perfektní pomocník pro lokální terapii. Tato vysoce výkonná žárovka je ideálním vstupním produktem pro ty, kteří si k terapii červeným světlem teprve hledají cestu a nechtějí zatím investovat do většího panelu. Díky své příznivé ceně umožňuje vyzkoušet terapii červeným světlem každému. Revoluční kombinace šesti vlnových délek a pokročilá technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED garantuje vysokou účinnost, kterou u žádné jiné žárovky nenajdete. Zároveň jako první žárovka na světě nabízí unikátní systém přepínače, který umožňuje si zvolit jeden ze tří módů svícení - červené spektrum, blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Bulb 4.0 - Revoluční nástroj ve vašich rukou

Tento unikátní nástroj pro plnohodnotnou cílenou terapii si zamiluje každý, kdo umí ocenit kombinaci kompaktní velikosti a nekompromisní efektivity. Elegantní design, revoluční technologie a příznivá cena z něj dělají také perfektní dárek pro vás nebo vaše blízké.

 

Šest efektivních vlnových délek

Poznejte sílu šesti pečlivě vybraných vlnových délek - 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm, vše v dokonale vyváženém poměru. Jsme hrdí na to, že jako jediná značka na světě nabízíme tuto unikátní kombinaci, která mění pravidla hry.

Základem jsou již tradiční vlnové délky 660 a 850 nm, na které Generace 3.0 navázala s dynamickou dvojicí 670 a 830 nm, které se osvědčily pro svou maximální absorbci a účinnost. Generace 4.0 nejenže pokračuje v již nastolené efektivitě, ale nastavuje novou, ještě vyšší úroveň. A to díky vlnovým délkám 630 nm pro krásnou pokožku a 810 nm, kterou ocení zejména váš mozek.

 

Technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED

Bulb 4.0 používá průkopnickou technologii Multi-Wavelength Dual Chip LED, díky které každá LED dioda nyní současně vyzařuje červené i blízké infračervené spektrum. To zajišťuje, že každý centimetr vašeho těla bude rovnoměrně vystaven dávce všech vlnových délek.

Technologie Flicker-Free je již mnoho let standardní vlastností všech našich zařízení pro terapii červeným světlem. Stejně jako přirozené světlo ze slunce - žádné blikání, žádný pulzing, žádný stres, jen příjemný světelný zážitek.

 

Přepínání jednotlivých spekter

Díky novému unikátnímu systému přepínače si můžete jednoduše navolit mezi módem s červeným a blízkým infračerveným světlem nebo pouze jedním z nich. Naše žárovka tak jako jediná svého druhu na světě nabízí celkem tři módy pro perfektní přizpůsobení terapie na míru přesně pro vás.

 

Navrženo perfekcionisty

Konstrukce Bulb 4.0 není jen o vzhledu, ale také o kvalitě a funkčnosti. Jeho minimalistický design vyzařuje moderní eleganci, díky níž se žárovka stane vkusným doplňkem vašeho interiéru, a zároveň zajišťuje, že každý prvek slouží svému účelu. Na detailech záleží, a proto je vše strategicky umístěno pro optimální efektivitu.

 

V balení Bulb 4.0 najdete: MITO LIGHT® Bulb 4.0, napájecí kabel, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Bulb 4.0 osvítí?

 

Vlnové délky

 

Jak terapie červeným světlem funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Objevte podrobné vědecké poznatky a přínosy terapie červeným světlem v našem specializovaném článku.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás nebo navštivte naši stránku FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz