MITO LIGHT® Expert 3.0

Kód: 2-720
75 hodnocení
ZDARMAZDARMA 20 900 Kč –14 %
mito light expert 3 0 terapie cervenym svetlem 11
20 900 Kč –14 % 17 900 Kč 14 793 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Chcete to nejlepší, ale stačí vám menší velikost? Pak je MITO LIGHT® Expert 3.0 přímo pro vás. Může se pyšnit funkcí časovače, vylepšenou LED technologií, světelným spektrem se 4 vlnovými délkami, vysoká síla ozáření z delší vzdálenosti, luxusním designem a vysokým počtem LED diod, což z něj dělá perfektního pomocníka pro domácí terapii červeným světlem. Dvojnásobná velikost oproti menšímu modelu Starter 3.0 a 144 výkonných LED diod zaručuje větší záběr na vaše tělo, a tím vám ušetří čas potřebný k jeho účinné regeneraci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Expert 3.0

Disponuje počtem 144 vysoce výkonných LED diod synergicky působícího červeného a blízkého infračerveného světla, které má čtyři druhy vlnových délek – 660, 670, 830, 850 nm!

 

Proč jsou použity čtyři vlnové délky?

Červená i blízká infračervená spektra jsou nyní obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená), které jsme našli už v generaci MITO LIGHT® 2.0. Účinnost a efektivitu jsme však chtěli posunout ještě dál, a proto jsme podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích [R]. Výsledkem našeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená).

 

Všechny LED diody jsou navíc oproti svému předchůdci více nahuštěné a mají navíc přímější úhel svícení 30 stupňů. Díky tomu je síla ozáření dostatečně silná i z delší vzdálenosti což umožňuje komfortnější použití.

Třetí generace používá pouze tu nejkvalitnější technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.

Oceníte také digitální ovládací panel s časovačem, na kterém si jednoduše zvolíte režim svícení – pouze červené či blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinace. Poté si nastavíte požadovaný čas světelné terapie - po vypršení času se panel automaticky vypne.

Velkého vylepšení se dočkala také konstrukce a design. Došlo k navýšení celkových rozměrů, výška je nyní 66 cm a šířka 25 cm! Toto vše je zabaleno do stylového kabátu v černé matné barvě.

Zlatá střední cesta pro všechny, kteří to s terapií červeným světlem myslí opravdu vážně. MITO LIGHT® Expert 3.0 spojuje příznivou cenu a střední velikost. Nabízí úsporu peněz, vysoký výkon a jednoduché použití.

Díky závěsnému systému, který je součástí balení, můžete panel pověsit svisle na dveře nebo na zeď, nebo zavěsit horizontálně. K osvícení celého těla vám budou stačit 2–3 terapie. A to jsou přesně důvody, proč tento model u mnoha zákazníků vyhrává.

Hodí se pro terapii obličeje a hrudníku, zad, paží včetně ramen nebo třeba stehen. Můžete jej využít například k regeneraci svalů, optimalizaci testosteronu, štítné žlázy, snížení zánětlivosti nebo zvýšení produkce kolagenu, které se projeví lepší funkčností kloubů, kvalitnějšími vlasy a svěžejší pletí.

Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10 - 20 minut denně cca ze vzdálenosti 15 - 50 cm.

V balení Expert 3.0 najdete: MITO LIGHT® panel Expert 3.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací kabel elektřiny, propojovací kabel ovládacího panelu, spojovací systém, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Expert 3.0 osvítí?

 

Váháte zda vybrat generaci 3.0 nebo 4.0? Přečtěte si tento článek, který vám pomůže s rozhodnutím.

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

 

Vlnové délky

 

Chcete svůj panel používat pohodlněji? Podívejte se na nový mobilní stojan na kolečkách - Floor Stand 3.0

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz