MITO LIGHT® Starter 3.0

Kód: 2-360
53 hodnocení
ZDARMAZDARMA 14 900 Kč –13 %
mito light starter 3 0 terapie cervenym svetlem 11
14 900 Kč –13 % 12 900 Kč 10 661 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Nejmenší z panelů této generace MITO LIGHT® Starter 3.0 vás překvapí vestavěným stojánkem, funkcí časovače, vylepšenou LED technologií, světelným spektrem se 4 vlnovými délkami, vysoká síla ozáření z delší vzdálenosti, luxusním designem a vysokým počtem LED diod, čímž posouvá terapii červeným světlem na novou úroveň! Sílu ozáření má téměř stejnou jako jeho větší sourozenci z generace 3.0, menší rozměr je však vhodnější pro cílenou a účinnou terapii – obličej s dekoltem, intimní partie, regenerace menších svalových partií nebo namožené klouby. Díky své menší velikosti a nižší váze se skvěle hodí k častějšímu přenášení nebo cestování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Starter 3.0

Disponuje počtem 72 vysoce výkonných LED diod synergicky působícího červeného a blízkého infračerveného světla, které má čtyři druhy vlnových délek – 660, 670, 830, 850 nm!

 

Proč jsou použity čtyři vlnové délky? 

Červená i blízká infračervená spektra jsou nyní obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená), které jsme našli už v generaci MITO LIGHT® 2.0. Účinnost a efektivitu jsme však chtěli posunout ještě dál, a proto jsme podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích [R]. Výsledkem našeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená).

 

Všechny LED diody jsou navíc oproti svému předchůdci více nahuštěné a mají navíc přímější úhel svícení 30 stupňů. Díky tomu je síla ozáření dostatečně silná i z delší vzdálenosti což umožňuje komfortnější použití.

Třetí generace používá pouze tu nejkvalitnější technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.

Oceníte také digitální ovládací panel s časovačem, na kterém si jednoduše zvolíte režim svícení – pouze červené či blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinace. Poté si nastavíte požadovaný čas světelné terapie - po vypršení času se panel automaticky vypne.

Velkého vylepšení se dočkala také konstrukce a design. Došlo k navýšení celkových rozměrů, výška je nyní 35 cm a šířka 25 cm! V neposlední řadě je zde integrovaný stojánek, který umožňuje natočení do požadovaného úhlu. Toto vše je zabaleno do stylového kabátu v černé matné barvě.

Starter 3.0 se skvěle hodí k lokální terapii menších částí těla. Optimální je pro obličej a dekolt, intimní partie, regeneraci menších svalových partií nebo třeba bolavých kloubů. Můžete jej využít například k optimalizaci testosteronu, štítné žlázy, snížení zánětlivosti nebo zvýšení produkce kolagenu, které se projeví lepší funkčností kloubů, kvalitnějšími vlasy a svěžejší pletí.

Kompaktní velikost, integrovaný stojánek a nízká hmotnost (4,8 kg) umožňuje komfortní použití, časté přenášení nebo cestování. A díky závěsnému systému, který je součástí balení, můžete panel zavěsit svisle na dveře nebo na zeď.

Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10 - 20 minut denně cca ze vzdálenosti 15 - 50 cm.

V balení Starter 3.0 najdete: MITO LIGHT® panel Starter 3.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací kabel elektřiny, propojovací kabel ovládacího panelu, spojovací systém, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Starter 3.0 osvítí?

 

Váháte zda vybrat generaci 3.0 nebo 4.0? Přečtěte si tento článek, který vám pomůže s rozhodnutím.

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

 

Vlnové délky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz