MITO LIGHT® Mitohacker 3.0

Kód: 2-2040
41 hodnocení
ZDARMAZDARMA 46 900 Kč –23 %
mito light mitohacker 3 0 terapie cervenym svetlem 14
46 900 Kč –23 % 35 900 Kč 29 669 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Největší a nejsilnější model Mitohacker 3.0 z generace MITO LIGHT® 3.0 potěší náročné. Perfektní volbu z něj dělá například funkce časovače, vylepšená LED technologie, světelné spektrum se 4 vlnovými délkami, vysoká síla ozáření z delší vzdálenosti, velký rozměr, luxusní design a vysoký počet LED diod. Tento model je skvělou volbou pro aktivní sportovce či náročné biohackery, kteří chtějí dosahovat maximálních výsledků, nebo pro využití ve fitness centrech, fyzioterapetických studiích a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Mitohacker 3.0

Disponuje počtem 408 vysoce výkonných LED diod synergicky působícího červeného a blízkého infračerveného světla, které má čtyři druhy vlnových délek – 660, 670, 830, 850 nm!

 

Proč jsou použity čtyři vlnové délky?

Červená i blízká infračervená spektra jsou nyní obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená), které jsme našli už v generaci MITO LIGHT® 2.0. Účinnost a efektivitu jsme však chtěli posunout ještě dál, a proto jsme podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích [R]. Výsledkem našeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená). 

Všechny LED diody jsou navíc oproti svému předchůdci více nahuštěné a mají navíc přímější úhel svícení 30 stupňů. Díky tomu je síla ozáření dostatečně silná i z delší vzdálenosti což umožňuje komfortnější použití.

Třetí generace používá pouze tu nejkvalitnější technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.

Oceníte také digitální ovládací panel s časovačem, na kterém si jednoduše zvolíte režim svícení – pouze červené či blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinace. Poté si nastavíte požadovaný čas světelné terapie - po vypršení času se panel automaticky vypne.

Velkého vylepšení se dočkala také konstrukce a design. Došlo k navýšení šířky na úctyhodných 41 cm! Toto vše je zabaleno do stylového kabátu v černé matné barvě.

Vzhledem ke své velikosti zvládá při jedné terapii osvítit téměř celé tělo. Můžete jej využít například k optimalizaci testosteronu, hormonů štítné žlázy, snížení zánětlivých procesů v těle nebo zvýšení produkce kolagenu, které se projeví lepší funkčností kloubů, kvalitnějšími vlasy a svěžejší pletí.

Velikost Mitohackera 3.0 společně s maximální silou ozáření šetří váš čas a umožňuje dokonalou regeneraci. Panel můžete buď opřít o zeď, pověsit na dveře či na zeď, nebo zavěsit horizontálně. Horizontální zavěšení má tu výhodu, že můžete během terapie pohodlně ležet na zemi a relaxovat.

Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10 - 20 minut denně cca ze vzdálenosti 15 - 50 cm.

V balení Mitohacker 3.0 najdete: MITO LIGHT® panel Mitohacker 3.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací kabel elektřiny, propojovací kabel ovládacího panelu, spojovací systém, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Mitohacker 3.0 osvítí?

 

Váháte zda vybrat generaci 3.0 nebo 4.0? Přečtěte si tento článek, který vám pomůže s rozhodnutím.

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

 

Vlnové délky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz