MITO LIGHT® Biohacker 2.0

Kód: 1-900
35 hodnocení
ZDARMAZDARMA 29 900 Kč –33 %
mito light biohacker 2 0 terapie cervenym svetlem 2
29 900 Kč –33 % 19 900 Kč 16 446 Kč bez DPH
Dočasně vyprodáno

Máte vyšší nároky, sportujete a rádi byste investovali do kvalitního biohackingového pomocníka? Pořiďte si výkonný a téměř metrový světelný panel Biohacker 2.0, který si na každý váš problém posvítí naprosto nekompromisní silou svého ozáření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Biohacker 2.0

Tento model je naše dvojka. Se 180 vysoce výkonnými LED diodami synergicky působícího červeného a blízkého infračerveného světla je skvělým přístrojem pro světelnou terapii. Pečlivě vybrané vlnové délky mají dva vrcholy – 660 a 850 nm v zastoupení 1:1.

Vzhledem ke své velikosti zvládá při jedné terapii osvítit velkou část těla. Můžete jej využít například k optimalizaci testosteronu, hormonů štítné žlázy, snížení zánětlivých procesů v těle nebo zvýšení produkce kolagenu, které se projeví lepší funkčností kloubů, kvalitnějšími nehty a svěžejší pletí.

Velikost Biohackera 2.0 společně s maximálním výkonem šetří váš čas a umožňuje dokonalou regeneraci. Panel můžete buď opřít o zeď, pověsit na dveře či na zeď, nebo zavěsit horizontálně. Horizontální zavěšení má tu výhodu, že můžete během terapie pohodlně ležet na zemi a relaxovat.

Druhá generace má vylepšenou technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.


V balení Biohacker 2.0 najdete:
MITO LIGHT® panel Biohacker 2.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací kabel elektřiny, spojovací systém, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Biohacker 2.0 osvítí?

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

 

Vlnové délky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz