MITO LIGHT Bulb 2.0

Kód: 1-24
106 hodnocení
1 490 Kč –20 %
mito light bulb 2 0
1 490 Kč –20 % 1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021

První unikátní žárovka s červeným a blízkým infračerveným spektrem! Oproti infrapanelům, má slabší sílu ozáření, takže s nimi v některých účincích nemůže plně soupeřit, ale je skvělá například na lokální terapii. Žárovka má klasický závit E27, takže ji lze našroubovat nejen do kabelu s přepínačem, který je součástí balení, ale také například do běžné lampičky. Kromě terapeutického využití je možné ji použít i na večerní osvětlení bez narušení cirkadiánního rytmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žárovka MITO LIGHT Bulb 2.0 je pro spoustu lidí skvělým vstupním produktem do světa MITO LIGHT pro otestování některých účinků. Oproti infrapanelům má slabší sílu ozáření, takže s nimi nemůže plně soupeřit, ale je skvělá například na lokální terapii. Její nespornou výhodou je nejnižší cena ze všech nabízených modelů.

Je osazena 12 kusy LED diod s optimálním výběrem vlnových délek, které mají dva vrcholy - 660nm a 850nm. Oba vrcholy vlnových délek jsou zastoupené v poměru 1:1. Tím je dosažena skvělá synergie v podobě červené a blízké infračervené složky.

Tato generace 2.0 má vylepšenou technologii LED chipů, které jsou bez flicker efektu (podprahového problikávání).

V balení najdete kabel do elektřiny se závitem na žárovku E27. Kabel na sobě má přepínač. Díky tomu je použití velmi jednoduché a nepotřebujete k tomu další zařízení.

Zařízení MITO LIGHT jsou navržena tak, aby dodávala světelnou energii v širokém terapeutickém spektru červeného (RED) a blízkého infračerveného záření (NIR). To znamená, že díky použité LED technologii můžete těžit z vlnových délek červeného spektra v přibližném rozmezí mezi 620 nm až 700 nm (s vrcholem výkonu 660 nm) a vlnových délek blízkého infračerveného spektra mezi 800–880 nm (s vrcholem výkonu 850 nm). Vaše tělo díky tomu získává benefity ze širokého terapeutického spektra červené a blízké infračervené.


Jak to celé funguje? Zjednodušeně řečeno si to můžete představit tak, že červené a blízké infračervené světlo uzdravuje a nabíjí vaše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji vysvětlený mechanismus účinků červeného a blízkého infračerveného světla naleznete na stránce Jak to funguje.

Odpovědi na často kladené otázky naleznete na stránce FAQ.

Obsah balení: MITO LIGHT žárovka, napájecí kabel s přepínačem, návod k použití

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz