MITO LIGHT® Bulb 2.0

Kód: 1-24
152 hodnocení
ZDARMAZDARMA 1 490 Kč –20 %
mito light bulb 2 0 2
1 490 Kč –20 % 1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023

Nejmenším, ale spolehlivým členem naší světelné rodiny je MITO LIGHT® žárovka Bulb 2.0. Díky své velikosti a menší síle ozáření je ideální pro lokální terapii – obličej s akné, namožené šlachy nebo lokální záněty. Klasický závit E27 ji navíc umožňuje našroubovat třeba do lampičky a používat také jako večerní formu osvětlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žárovka MITO LIGHT® Bulb 2.0

Disponuje 12 LED diodami s pečlivě nastavenými vlnovými délkami, které mají dva vrcholy – 660 a 850 nm v zastoupení 1:1. Stejně jako panely MITO LIGHT® poskytuje i naše žárovka červenou i blízkou infračervenou složku světla, jejichž synergie skvěle funguje.

Druhá generace má vylepšenou technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy neproblikávají.

Menší velikost je optimální pro lokální terapii menších částí těla – obličej, zápěstí, loket, koleno nebo třeba kotník. Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 20 minut denně cca ze vzdálenosti 20 cm. 

Součástí balení je napájecí kabel s přepínačem a závitem na žárovku. Díky tomu je použití velmi jednoduché a vy se obejdete bez dalších zařízení.

Další výhodou žárovky je, že ji díky klasickému závitu E27 můžete našroubovat do jakékoli lampy a používat ji jako večerní osvětlení, které nijak nenarušuje váš cirkadiánní rytmus.

V balení Bulb 2.0 najdete: MITO LIGHT® žárovka Bulb 2.0, napájecí kabel s přepínačem, návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Bulb 2.0 osvítí?

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

 

Vlnové délky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz