MITO LIGHT Expert 2.0

Kód: 1-600
38 hodnocení
ZDARMAZDARMA 19 900 Kč –25 %
mito light expert 2 0 terapie cervenym svetlem 0
19 900 Kč –25 % 14 900 Kč 12 314 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2021

Expert 2.0 nabízí dvojnásobnou velikost oproti jeho menšímu bráškovi Starter 2.0. Díky tomu zasáhne větší část těla najednou, takže pokud chcete panel použít například na rychlejší regeneraci větších svalových partií, ušetříte čas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určitě znáte přirovnání "zlatá střední cesta", které se přesně hodí na model Expert 2.0. Je to totiž náš druhý nejlevnější infrapanel pro světelnou terapii, který spojuje příznivou cenu a střední velikost. Nabízí úsporu peněz, vysoký výkon a jednoduché použití. Osvícení celého těla pro tento model není žádný problém (stačí udělat 2-3 terapie). Pro spoustu zákazníků jsou právě toto důvody, díky kterým při výběru vyhraje tento model.

Je osazen 120 kusy vysoce výkonných LED diod s optimálním výběrem vlnových délek, které mají dva vrcholy - 660nm a 850nm. Oba vrcholy vlnových délek jsou zastoupené v poměru 1:1. Tím je dosažena skvělá synergie v podobě červené a blízké infračervené složky.

Tato generace 2.0 má vylepšenou technologii LED čipů, které jsou bez flicker efektu (podprahového problikávání).

V balení najdete také závěsný systém, pomocí kterého můžete panel pohodlně umístit dle libosti. Lze ho zavěsit například svisle na stěnu, kde zabere minimum místa, nebo jde také pověsit vodorovně ze stropu a pomocí navijáku si ho pohodlně spustit nad sebe. Fantazii se meze nekladou.

Zařízení MITO LIGHT jsou navržena tak, aby dodávala světelnou energii v širokém terapeutickém spektru červeného (RED) a blízkého infračerveného záření (NIR). To znamená, že díky použité LED technologii můžete těžit z vlnových délek červeného spektra v přibližném rozmezí mezi 620 nm až 700 nm (s vrcholem výkonu 660 nm) a vlnových délek blízkého infračerveného spektra mezi 800–880 nm (s vrcholem výkonu 850 nm). Vaše tělo díky tomu získává benefity ze širokého terapeutického spektra červené a blízké infračervené.


Jak to celé funguje? Zjednodušeně řečeno si to můžete představit tak, že červené a blízké infračervené světlo uzdravuje a nabíjí vaše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji vysvětlený mechanismus účinku červeného a blízkého infračerveného světla naleznete na stránce Jak to funguje.

Odpovědi na často kladené otázky naleznete na stránce FAQ.

Obsah balení: MITO LIGHT panel, závěsný systém, napájecí kabel, ochranné brýle, uživatelský manuál

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz