MITO LIGHT® Expert 2.0

Kód: 1-600
58 hodnocení
ZDARMAZDARMA 19 900 Kč –25 %
mito light expert 2 0 terapie cervenym svetlem 2
19 900 Kč –25 % 14 900 Kč 12 314 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Odměňte se skutečným expertem na červené a infračervené záření. Dvojnásobná velikost oproti menšímu Starter 2.0 se 120 výkonnými diodami zaručuje větší záběr na vaše tělo, a tím vám ušetří čas potřebný k jeho účinné regeneraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Expert 2.0

Zlatá střední cesta pro ty z vás, kteří se světelnou terapií začínají a myslí to s ní vážně. Náš Expert 2.0 spojuje příznivou cenu a střední velikost. Nabízí úsporu peněz, vysoký výkon a jednoduché použití. K osvícení celého těla vám budou stačit 2–3 terapie. A to jsou přesně důvody, proč tento model u mnoha zákazníků vyhrává.

Hodí se pro terapii hrudníku, zad, paží včetně ramen nebo třeba stehen. Můžete jej využít například k optimalizaci testosteronu, štítné žlázy, snížení zánětlivosti nebo zvýšení produkce kolagenu, které se projeví lepší funkčností kloubů, kvalitnějšími nehty a svěžejší pletí.

Disponuje 120 vysoce výkonnými LED diodami synergicky působícího červeného a blízkého infračerveného světla, takže je skvělým parťákem pro světelnou terapii. Pečlivě vybrané vlnové délky mají dva vrcholy – 660 a 850 nm v zastoupení 1:1.

Druhá generace má vylepšenou technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.


V balení Expert 2.0 najdete:
MITO LIGHT® panel Expert 2.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací kabel elektřiny, spojovací systém, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Expert 2.0 osvítí?

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

 

Vlnové délky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz