MITO LIGHT Starter 2.0

Kód: 1-300
49 hodnocení
ZdarmaZdarma 10 900 Kč –18 %
mito light starter 2 0 terapie cervenym svetlem 0
10 900 Kč –18 % 8 900 Kč 7 355 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
27.7.2021

Nenechte se zmást menší velikostí, MITO LIGHT Starter 2.0 má pořádnou sílu. Funkčností je na tom stejně jako jeho větší bráchové - například optimalizace testosteronu, štítné žlázy, snížení zánětlivosti, zvýšená produkce kolagenu, to vše Starter 2.0 bez problémů zvládne!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Starter 2.0 je pro spoustu lidí skvělým vstupním produktem do světa MITO LIGHT. Jeho nespornou výhodou je nejnižší cena ze všech nabízených infrapanelů. To ale není vše. Díky své kompaktní velikosti a nízké váze je ideální na častější přenášení či dokonce cestování. Nenechte se ale zmást velikostí. Jednotlivé LED diody v modelu Starter mají naprosto stejný výkon jako u větších modelů Expert či Biohacker. To zajišťuje nekompromisní sílu osvícení a je tedy plnohodnotným nástrojem pro červenou a infračervenou světelnou terapii. Ideálně se hodí spíše na cílenější terapii, ale pokud chcete zacílit na větší část těla, tak jednoduše provedete více osvícení po sobě. Použití je opravdu jednoduché a zvládne ho každý.

Je osazen 60 kusy vysoce výkonných LED diod s optimálním výběrem vlnových délek, které mají dva vrcholy - 660nm a 850nm. Oba vrcholy vlnových délek jsou zastoupené v poměru 1:1. Tím je dosažena skvělá synergie v podobě červené a blízké infračervené složky.

Tato generace 2.0 má vylepšenou technologii LED chipů, které jsou bez flicker efektu (podprahového problikávání).

V balení najdete také závěsný systém, pomocí kterého můžete panel pohodlně umístit dle libosti. Lze ho zavěsit například svisle na stěnu, kde zabere minimum místa. Fantazii se meze nekladou.

Zařízení MITO LIGHT jsou navržena tak, aby dodávala světelnou energii v širokém terapeutickém spektru červeného (RED) a blízkého infračerveného záření (NIR). To znamená, že díky použité LED technologii můžete těžit z vlnových délek červeného spektra v přibližném rozmezí mezi 620 nm až 700 nm (s vrcholem výkonu 660 nm) a vlnových délek blízkého infračerveného spektra mezi 800–880 nm (s vrcholem výkonu 850 nm). Vaše tělo díky tomu získává benefity ze širokého terapeutického spektra červené a blízké infračervené.


Jak to celé funguje? Zjednodušeně řečeno si to můžete představit tak, že červené a blízké infračervené světlo uzdravuje a nabíjí vaše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji vysvětlený mechanismus účinku červeného a blízkého infračerveného světla naleznete na stránce Jak to funguje.

Odpovědi na často kladené otázky naleznete na stránce FAQ.

Obsah balení: MITO LIGHT panel, závěsný systém, napájecí kabel, ochranné brýle, uživatelský manuál

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz