MITO LIGHT® Starter 2.0

Kód: 1-300
82 hodnocení
ZDARMAZDARMA 10 900 Kč –18 %
mito light starter 2 0 terapie cervenym svetlem 2
10 900 Kč –18 % 8 900 Kč 7 355 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023

Nejmenší a nejlevnější z infrapanelů MITO LIGHT® se skvěle hodí k častějšímu přenášení nebo cestování. Sílou ozáření je na tom skoro stejně jako jeho větší bráchové, menší rozměr je však vhodnější pro cílenou a účinnou terapii – obličej s dekoltem, intimní partie, namožené klouby nebo třeba chodidla a kotníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Starter 2.0

Disponuje 60 vysoce výkonnými LED diodami synergicky působícího červeného a blízkého infračerveného světla, takže je skvělým parťákem pro světelnou terapii. Pečlivě vybrané vlnové délky mají dva vrcholy – 660 a 850 nm v zastoupení 1:1.

Starter 2.0 se hodí k lokální terapii menších částí těla. Optimální je pro obličej a dekolt, intimní partie, lokty a kolena nebo třeba chodidla a kotníky. Můžete jej využít například k optimalizaci testosteronu, štítné žlázy, snížení zánětlivosti nebo zvýšení produkce kolagenu, které se projeví lepší funkčností kloubů, kvalitnějšími nehty a svěžejší pletí.

Kompaktní velikost a nízká hmotnost (2,5 kg) umožňuje jednoduchou manipulaci, časté přenášení nebo cestování. A díky závěsnému systému, který je součástí balení, můžete panel pověsit svisle na dveře nebo na zeď.

Druhá generace má vylepšenou technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.


V balení Starter 2.0 najdete:
MITO LIGHT® panel Starter 2.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací kabel elektřiny, spojovací systém, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Starter 2.0 osvítí?

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

 

Vlnové délky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz