Rozdíly mezi generacemi 2.0 a 3.0

V grafickém přehledu níže jsou znázorněné nejdůležitější rozdíly mezi dvěmi generacemi infrapanelů MITO LIGHT®.

Pro správné pochopení rozdílů je však potřebné znát ještě vysvětlení použitých technologií.

 

Proč jsou v generaci 3.0 použity čtyři vlnové délky? 

Červená i blízká infračervená spektra v MITO LIGHT® 3.0 jsou obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená), které najdeme i v generaci MITO LIGHT® 2.0. Účinnost a efektivitu jsme však chtěli posunout ještě dál, a proto jsme podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích [R]. Výsledkem našeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená). Jsme přesvědčení o tom, že tato unikátní čtyřkombinace vlnových délek posouvá terapii červeným světlem na novou úroveň!

Jaký je rozdíl mezi úhlem svícení 60 a 30 stupňů?

LED diody, které mají úhel svícení 60 stupňů mají větší rozptyl do stran a mohou tedy osvítit větší část těla. Nevýhodou však je, že světlo rychleji ztrácí sílu ozáření a proto je potřebné použití z menší vzdálenosti.

LED diody, které mají úhel svícení 30 stupňů vyzařují světlo více přímo a mají menší rozptyl do stran. Při použití tohoto typu LED diod v generaci 3.0 jsme menší rozptyl vyřešili pomocí větší hustoty LED diod a větších rozměrů infrapanelů. Pomocí vhodného využití této technologie je v nové generaci 3.0 výhoda vyšší síly ozáření i z delší vzdálenosti, což umožňuje komfortnější použití.

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení