Rozdíly mezi generacemi 2.0 a 3.0

V grafickém přehledu níže jsou znázorněné nejdůležitější rozdíly mezi dvěmi generacemi infrapanelů MITO LIGHT®.

Pro správné pochopení rozdílů je však potřebné znát ještě vysvětlení použitých technologií.

 

Proč jsou v generaci 3.0 použity čtyři vlnové délky? 

Červená i blízká infračervená spektra v MITO LIGHT® 3.0 jsou obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená), které najdeme i v generaci MITO LIGHT® 2.0. Účinnost a efektivitu jsme však chtěli posunout ještě dál, a proto jsme podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích [R]. Výsledkem našeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená). Jsme přesvědčení o tom, že tato unikátní čtyřkombinace vlnových délek posouvá terapii červeným světlem na novou úroveň!

Jaký je rozdíl mezi úhlem svícení 60 a 30 stupňů?

LED diody, které mají úhel svícení 60 stupňů mají větší rozptyl do stran a mohou tedy osvítit větší část těla. Nevýhodou však je, že světlo rychleji ztrácí sílu ozáření a proto je potřebné použití z menší vzdálenosti.

LED diody, které mají úhel svícení 30 stupňů vyzařují světlo více přímo a mají menší rozptyl do stran. Při použití tohoto typu LED diod v generaci 3.0 jsme menší rozptyl vyřešili pomocí větší hustoty LED diod a větších rozměrů infrapanelů. Pomocí vhodného využití této technologie je v nové generaci 3.0 výhoda vyšší síly ozáření i z delší vzdálenosti, což umožňuje komfortnější použití.

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz