MITO LIGHT na Big Summer Games 2021

Ve druhé půlce srpna, konkrétně 20.–22. 8. 2021, se v Českých Budějovicích odehrála jedna z největších fitness akcí - Big Summer Games 2021. Jednalo se o závody inspirované světovými CrossFit eventy, ve kterých poměřili své síly ti nejlepší atleti z různých kategorií. No a jak již pravděpodobně tušíte z názvu, tak MITO LIGHT na takové skvělé akci rozhodně nemohlo chybět!

 

 

Závodní pole bylo opravdu nabité. Zúčastnilo se celkem přes 300 závodníků napříč 6 kategoriemi. Celý víkend byl zároveň plný zábavného doprovodného programu jako např. souboj v páce, vzpěračská exhibice, návštěva Karlose Vémoly, veřejný trénink Anabolic Horse a další.

  

 

Regenerační zóna pro sportovce

Sportovní výkony, které všichni závodníci předvedli, byly opravdu obdivuhodné, ale také velmi vyčerpávající. Právě proto jsme v našem stanu připravili regenerační světelnou zónu, kam atleti chodili načerpat sílu a energii mezi závody. Výherci kategorií si navíc odnesli různé produkty MITO LIGHT.

 

 

Navštívila nás také spousta diváků, kteří si mohli otestovat sílu fotobiomodulace doslova na vlastní kůži, prohlédnout si všechny naše produkty a zeptat se nás na jakékoliv otázky. Potěšil nás velký zájem všech závodníků i diváků, kteří nás na stánku navštívili a věříme, že se tam za rok společně snad opět potkáme!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz