MITO LIGHT® Mitohacker 2.0

Kód: 1-1800
31 hodnocení
ZDARMAZDARMA 39 900 Kč –25 %
mito light mitohacker 2 0 terapie cervenym svetlem 0
39 900 Kč –25 % 29 900 Kč 24 711 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Náš nejsilnější a nejvýkonnější model pro ty nejnáročnější z vás. Téměř metr na výšku a dvojnásobná šířka oproti panelu Biohacker 2.0 z něj dělají profesionální terapeutický přístroj vhodný pro všechny, kteří chtějí o své tělo pečovat v maximální možné míře. Precizně a s lehkostí si posvítí i na opravdu velké svalové partie. Nejlepší volba pro aktivní sportovce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Mitohacker 2.0

Se 360 vysoce výkonnými LED diodami synergicky působícího červeného a blízkého infračerveného světla je skvělým parťákem pro světelnou terapii. Pečlivě vybrané vlnové délky mají dva vrcholy – 660 a 850 nm v zastoupení 1:1.

Vzhledem ke své velikosti zvládá při jedné terapii osvítit téměř celé tělo. Můžete jej využít například k optimalizaci testosteronu, hormonů štítné žlázy, snížení zánětlivých procesů v těle nebo zvýšení produkce kolagenu, který se projeví lepší funkčností kloubů, kvalitnějšími nehty a svěžejší pletí.

Velikost Mitohackera 2.0 společně s maximálním výkonem šetří váš čas a umožňuje dokonalou regeneraci. Panel můžete buď opřít o zeď, pověsit na dveře či na zeď, nebo zavěsit horizontálně. Horizontální zavěšení má tu výhodu, že můžete během terapie pohodlně ležet na zemi a relaxovat.

Druhá generace má vylepšenou technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.


V balení Mitohacker 2.0 najdete:
MITO LIGHT® panel Mitohacker 2.0, závěsný systém, napájecí kabel, ochranné brýle a návod k použití


Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz